جانوین

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 18 نتیجه

جانوین

عطرو ادکلن‌های اماراتی یک دهه از فعالیت‌شان در صنعت عطرسازی می‌گذرد. در این سال‌ها توانسته‌اند جایگاه ویژه‌ای را در میان برندهای معروف عطرسازی در دنیا کسب کنند. عطرهای اماراتی را به دو دسته تقسیم می‌کنند: دسته اول عطرهای شرکتی و دسته دوم عطرهای اصل.

عطرهای شرکتی اماراتی

عطرهای شرکتی اماراتی به منظور پایین آوردن قیمت تمام شده عطر در بازار و به صورت کاملا قانونی و با اجازه برند اصلی دست به تولیدات عطر مشابه به عطر اصلی می‌زند. رایحه این عطرها مشابه به عطرهای اصلی بوده و ازهمان کیفیت برخوردار است. بسته بندی و طراحی شیشه عطرهای شرکتی اماراتی کلا توسط این شرکت‌ها انجام می‌شود. آنها به صورت کاملا قانونی حق این را دارند که محصولات خود را بفروشند. مانند برندهای فراگرنس ورد و جانوین و…

عطرهای برند و اصل اماراتی

عطرهای اصل، ساخت کشور امارات و برندهای عطرسازی این کشور هستند که با هدف بدست گرفتن بازار طراحی و تولید می‌شوند. در این نوع عطرها عطر تقلبی وجود ندارد. به طور کل تمامی مراحل ساخت در خود کشور امارات انجام می‌شود.

از جمله عطرهای اماراتی می‌شود به اجمل، رصاصی و افنان اشاره کرد که در بسیاری کشورهای اروپایی و امریکایی به فروش می‌رسند. رایحه‌های تولید شده برای این نوع عطرها مخصوص خود برند هستند. رایحه این عطرها بر اساس سلیقه و خوی مردم امارات ساخته شده است.

معرفی برند جانوین

جان وین یا جانوین که جدیدا با نام جکوینز فعالیت می‌کند در ایران جزو برندهای محبوب شرکتی اماراتی است. این شرکت با خرید فرمولاسیون عطرهای مشهور جهان، ادکلن‌هایی با کیفیت و رایحه مشابه اصل طراحی و تولید می‌کند. قیمت این عطرها بسیار مناسب بوده و ماندگاری چندین ساعته دارند. برند جانوین در زمینه تولید عطرهای‌زنانه و ادکلن‌های مردانه فعالیت دارد. از این برند نزدیک به 50 نوع عطر در بازار ایران موجود است که در حجم‌های جیبی و بزرگ تولید شده‌اند. ظاهر عطرهای این برند بسیار شیک و زیبا است که دل‌نشین و جذاب بودن رایحه عطر را به مصرف‌کننده القا می‌کند.

چرا ادکلن جانوین

این برند اماراتی عطرهایی از برند‌های معروف دنیا همچون لالیک، دیور، کارولینا هررا، شانل، کرید، تام فورد، بولگاری، ورساچه، ناسوماتو و … طراحی و تولید می‌کند. عطرهای این برند از کیفیت عالی بهره‌مند است.

اگر شما نیز از یک رایحه عطر معروف خوشتان آمده است ولی با قیمت آن مشکل دارید می‌توانید شبیه آن رایحه را در میان عطرهای جانوین پیدا کنید.