بلوشنل یا کرید اونتوس

بلوشنل یا کرید اونتوس

انتخاب بین عطرهایی چون بلو شنل و کرید اونتوس واقعا کار سختی می‌تواند باشد. این عطرها از عطرهای معروف و شناخته شده دنیای ادکلن‌ها هستند که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند. برای هر مردی که بخواهد جذابیت، اعتماد به نفس و قدرت خود را با یک عطر خوش بو نشان دهد انتخاب یکی از عطرهای بلو شنل یا کرید اونتوس بهترین گزینه می‌تواند باشد. اگر بخواهیم یکی از این دو عطر خوش بو را برای یک قرار عاشقانه یا مقالات کاری استفاده کنیم بهتر است روایح و نت‌های آن‌ها را بشناسیم.

عطر بلو شنل، به سردی قدرت

ادکلن بلوشنل که یکی از ادکلن‌های معروف مارک Chanel است دارای رایحه‌ای سرد و خنک با طبعی چوبی می‌تواند برای هر مرد جذاب مقتدر در یک روز گرم و بهاری مناسب باشد. این عطر با روایح چوبی، میوه‌ای و جنگلی خود حس اعتماد به نفس و سرزندگی را به شما هدیه دهد. بلوشنل در نت اولیه با پخش روایح گریب فروت، نعنا، لیمو، پرتغال و دیگر رایحه‌های میوه‌ای مرکباتی، حس نشاط و شادی را به شما خواهد داد. با گذشت چند ثانیه نت‌های اول پشت نت‌های دوم پنهان خواهند شد و شما را به جنگلی پر از گل‌های یاس و زنجبیل و بوی درخت صدر و خس خس خواهند برد. در نهایت نت‌های پایانی با روایح چوبی خود را نشان خواهند داد.

کرید اونتونس تضاد جنگ و صلح

کرید اونتوس یکی از عطرهای فوق العاده استثنایی تاریخ عطر و ادکلن‌ها بشمار می‌رود، از این رو بسیار گران و لوکس نیز است. این عطر خوش بو با رایحه خنک و تلخ خود توانسته بسیار معروف و محبوب شود و هنوز هم با گذشت چندین سال از عرضه آن هنوز هم فروش بالایی داشته باشد. افزودن رایحه میوه‌ای سیب و آناناس به ترکیب تلخ و سرد این عطر مردانه، تضاد جالبی از جنگ و صلح، شادابی و وقار، نشاط و ابهت مردانه را ایجاد کرده است. در چند ثانیه اول روایحی چون ترنج، آناناس، انگور فرنگی سیاه و سیب شادابی و نشاط خاصی را به شما خواهد داد که به سرعت جای خود را به روایح رز، یاس، چوب درخت قان و نعناع هندی می‌بخشند. در نهایت با وانیل، خزه درخت بلوط، عنبر و مشک شما را شگفت زده خواهد کرد.

در نهایت باید گفت…

کرید اونتوس با رایحه میوه‌ای مدیترانه‌ای سرد و تلخ خود می‌تواند قدرت و ابهت خاصی را همراه با حس شادابی و زندگی به شما ببخشد و بلوشنل با رایحه سرد و خنک خود می‌تواند اقتدار مردانه شما را تقویت کرده و حس مردانگی شما را بیش از پیش کند. با انتخاب هر کدام از عطرهای گفته شده شما بسیار جذاب و با اعمتاد به نفس جلوه خواهید کرد و هیچ کدام برتر یا کمتر از دیگری نیست و این انتخاب شما، بسته به سلیقه شما دارد. شاید بخواهید برای یک قرار قراری مهم از عطر بلوشنل برای تلقین حس قدرت خود استفاده کنید و یا در یک روز بهاری، برای یک جشن و مهمانی دوستانه با کرید اونتوس شادابی و وقار خود را نشان دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بورچین فروشگاهی با 20 سال سابقه به عنوان یکی از قدیمی ترین فروشگاه های تهیه و توزیع لوازم آرایشی و بهداشتی در تبریز این افتخار را دارد که بستری امن و سریع جهت ارايه خدمات در حجمی بزرگتر با تنوع بالاتر در خدمت مشتریان محترم این کسب در تمام ایران باشد.

آدرس : تبریز – اشرفی لاله – میدان امام حسین – جنب آتش نشانی جلالیه – کوی منتظری

تلفن : 09144345144

دلیل بازگشت وجه