ادکلن سن سیرو

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 3 نتیجه

ادکلن سن سیرو

معرفی برند سن سیرو / Sansiro

سن سیرو (SanSiro) یک کمپانی تولید کننده عطر و ادکلن در ترکیه میباشد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1998 آغاز نموده است. سنسیرو در بورسا تاسیس شد و از آغاز به تولید عطر و ادکلن و انواع محصولات زیبایی و مراقبتی پرداخت. طیف وسیعی از محصولات این کمپانی در حال حاضر به بیش از 71 کشور جهان صادر میشود و روز به روز نیز بر شمار مشتریانش افزوده میگردد. حفظ کیفیت در محصولات اصلی ترین هدف کمپانی سنسیرو است که با سیاست گذاری های قوی در زمینه ی قیمت توانسته در این عرصه بسیار موفق به چشم بیاید. از جمله محصولات کمپانی سنسیرو میتوان به انواع عطر و ادکلن، دئودورانت، اسپری، کرم دست و صورت، لوسیون بدن، خشبو کننده هوا و… اشاره نمود.

محصول با کیفیت با قیمت مناسب

این شرکت با ارائه کالاهای باکیفیت و قیمت مقرون به صرفه قصد دارد سال ها به مشتریان خود خدمت کند. همچنان به توسعه و تثبیت دانش و تجربه طولانی مدت خود در زمینه لوازم آرایشی با مدیران جوان و پویا ادامه میدهد. این بخش با بخش تحقیق و توسعه و تجهیزات تکنولوژیکی خود برای همه جذاب است.

رویکرد تولید و کیفیت

شرکت سنسیرو با اصل تحقق درک کیفیت در هر زمینه و تبدیل کیفیت به سبک زندگی در راستای هدف برآوردن نیازها و انتظارات مشتری و دستیابی مداوم به بهترین ها کار میکند. فرآیندها با آگاهی از مدیریت کیفیت جامع به طور موثر و کارآمد مدیریت میشوند. در چارچوب مدیریت کیفیت جامع، اولویت با افراد است و تعهد کارکنان آموزش دیده و شایسته برای کمک به فعالیت های کیفیت و بهره وری تضمین میشود.

با حساسیتی که نسبت به بهبود مستمر کیفیت نشان داده میشود، میتوان محصولات باکیفیتی تولید کرد و پاسخ سریعی به بازار داخلی و خارجی داد. شرکت سنسیرو با اعتقاد به اهمیت کیفیت ورودی محصول، هدف آن تامین با کیفیت ترین و سریع ترین نهاده ها با همکاری تامین کنندگان بر اساس اعتماد است.